Dr. Makkos Ingatlan Centrum
Tatabányai Iroda

Ingatlanértékesítő

pozícióba

Érdekli az ingatlanértékesítés?

Kiemelkedő kommunikációs képességgel rendelkezik?

Hajlandó sokat dolgozik és ezért magas, teljesítményarányos jövedelmet vár?

Tapasztalat nem elvárás, mi mindent megtanítunk!

Ha kitartó, agilis, szeret emberekkel foglalkozni és egy jó csapatban dolgozni, akkor várjuk jelentkezését!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Lakóingatlanok közvetítése
  • Megbízások felvétele
  • Ingatlanok megtekintése, értékelése, bemutatása, értékesítése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Tárgyalások szervezése és lebonyolítása, szerződéskötés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Sikerorientált személyiség
  • Nagy munkabírás, kitartás, szorgalom
  • Értékesítői gyakorlat előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kimagasló kereseti lehetőség
  • Önállóan beosztott munkaidő
  • Változatos munkavégzés
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Kellemes munkahelyi légkör, jó csapat

  1. Köldjön fényképes szakmai önéletrajzot a profiingatlaniroda@freemail.hu e-mail címre.
  2. Vegye fel a kapcsolatot velünk a +36305655504 telefonszámon.
  3. Interjú az irodánkban: 2800 Tatabánya Gál István Ltp. 300/14.